leasing bez bik

Leasing Nowe Brzesko zadzwoń 887332665

Poradnik Klienta

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskanie rzeczy, które są nam niezbędne. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: pożyczki i dzierżawy.
Rzecz leasingowana w trakcie umowy nie jest twój, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Kraków

 

 

Najpopularniejszy leasing związany jest z samochodami, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci przydatne w trakcie prowadzenia działalności możesz nabyć w ten sposób. Nowo powstałe firmy mogą otrzymać leasing już w pierwszym dniu po rozpoczęciu działania. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby w biurze omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo możesz korzystać z pomocy doradców, z którymi łatwo skontaktujesz się przy pomocy wygodnego formularza, zamieszczonego na stronie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Oczywiście, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają biura, w każdym większym mieście na terenie kraju.

 

W czasie rozmowy uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a są naprawdę nieliczne) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Wydatki które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Rozmowa z doradcą, który przeanalizuje finanse i podatki, prowadzonej przez Ciebie firmy, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszystkie procesy i gromadzenie dokumentów są sprowadzone do niezbędnego minimum . Dla osób prowadzących niewielkie firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to ogromne ułatwienie. Najważniejsze jest, że nie są konieczni dodatkowi żyranci czy poręczenia.

 

W tej formie, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale wyposażenie i auta dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Działanie jest banalne. Wybierasz odpowiedni model auta, precyzujesz szczegóły finansowe, aplikujesz zdalnie lub ustalasz szczegóły z doradcą i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Zyski działania są nie do przecenienia. Oszczędzasz swój czas, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Możesz być pewien, że otrzymujesz najniższą, jak jest możliwa, której przy zakupie indywidualnym z pewnością byś nie uzyskał. Poruszasz się nowym samochodem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś opłacał kolejny abonament telefoniczny.

Ty tylko tankujesz, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną sprawuje pieczę firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Właściwie dobrane ubezpieczenia gwarantują Ci auto zastępcze, w przypadku kolizji, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Kolejny plus to że nie masz obowiązku odkupowania samochodu, który leasingujesz. Tak więc, sprzedaż samochodu i uzyskanie korzystnej ceny również nas nie obchodzą.

Jeśli obawiasz się o to, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać płynność finansową masz dwa rozwiązania. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Nie wszyscy wiedzą, że możliwe jest pozyskanie leasingu na samochód, który niekoniecznie jest nowy, a firmy takie, jak Leasing Kraków oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy wystawiając samochody na aukcjach. Możesz zachować spokój, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z niedoborami wolnych pieniędzy, możesz przekształcić zapisy umowy. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każda osoba może wykorzystać tą atrakcyjną formę, zamiast kredytu.

Procedura jest bardzo podobna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Zgadzamy się na zawarcie umowy, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, którym jesteśmy zainteresowani, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. Zawarta umowa określa, że użytkujemy auto, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Jasne jest, nie ma konieczności wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Kraków będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: potwierdzenia tożsamości, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wydruku z konta osobistego.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tym przypadku, poza wygodą rozwiązania, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie wymaga informowania banków, nie nie wpływa na zmianę naszej zdolności do zaciągania kredytów. Jest to więc bardzo wysoka korzyśćjeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Kraków

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments